Od 11:00

Setkání hostů v bytě nevěsty a ženicha

Je lepší dorazit dřív, než zmeškat obřad :) Čeká vás malé pohoštění a zdobení aut. Do klopy vám připíchneme myrtu a vyrazíme na obřad.

12:20

Odjezd ke kostelu

Máme dostatečnou časovou rezervu, aby všichni našli parkovací místo. Po cestě netrubte - nesmí se to, a v pěší zóně u ústavního soudu dejte přednost všem chodcům a tramvajím ;)

12:45

Sraz před kostelem, příjezd nevěsty

Všichni svatebčané se sejdou před kostelem, dovnitř vstoupíme najednou v průvodu po dvojicích. Ženich půjde první, nevěsta poslední tak, aby ji ženich neviděl.

13:00

Obřad v kostele

Obřad bude trvat necelou hodinku, kdy stát a kdy sedět naznačí kazatel. Po obřadu je prostor pro blahopřání novomanželům. Hosté se postupně řadí do špalíru, kterým novomanželé na závěr projdou.

14:00

Společné focení

Po obřadu se prosím hned nerozprchněte. Rádi bychom si vyfotili společnou fotku se všemi svatebčany. Poté se rodina přesune na svatební hostinu, ostatní hosté mají do večera volno.

15:00

Svatební hostina

Hostina bude probíhat v soukromém salonku, ale zbytek restaurace zůstává otevřený, takže si sem na oběd můžou zajít i ostatní hosté.

16:00

Focení nevěsty a ženicha

Po obědě se půjdeme s Verunkou vyfotit do Lužánek. Tato hodinka je něco jako táborový polední klid. Rozjímejte a dobře se bavte. Rodina by se měla zajít ubytovat.

Od 17:00

Začátek svatební oslavy

V pět hodin se můžou začít scházet všichni ostatní hosté na symbolický čaj o páté, jakmile se všichni sejdeme, nakrojíme dort.

17:30

Krájení svatebního dortu

Tímto aktem oficiálně začne večerní oslava. A protože budeme potřebovat energii až do rána, začneme něčím sladkým ;)

18:00

První tanec novomanželů

Nejprve si zatančíme spolu, poté vezmeme do kola i naše rodiče. Při třetím tanci se už můžete zapojit všichni. Přece byste nás v tom nenechali samotné...

18:30

Výuka tance

Aby se nálada ještě více rozproudila a hosté ztratili zbytečný ostych, domluvili jsme společnou výuku swingu, shimmy a charlestonu. Nikdo z nás je tančit neumí, takže bude legrace. Poté vyhlašujeme volnou taneční zábavu.

20:00

Začátek rautu a grilování

Touhle dobou už nám řádně vyhládne, takže doplníme energii grilováním na terase. Klobásky budou ;)

22:00

DJ Shafff party

Jakmile se dostatečně vytančíme, začne ta pravá svatební party, dobře se bavte!