Svatební dary

Pokud nám chcete přinést nějaký vlastnoručně vyrobený speciální dar, nebudeme vám to zakazovat - ale obecně platí, že si s tím nemusíte lámat hlavu. Hlavně přijďte :) A ideálním darem bude, když nám přispějete na oslavu. Pokud byste chtěli přeci jenom darovat něco, co se nedá sníst či vypít, obraťte se prosím na ženichova svědka, on má seznam přání. Mějte prosím na paměti, že spolu bydlíme již čtvrtým rokem a domácnost máme vybavenou.

 

Dresscode

Společenské oblečení vhodné do kostela, pánové oblek nebo alespoň košili a kravatu, dámy – společensky, prostě krásně. Tématickou barvou v případě zájmu je (jak jste si jistě všimli) malinová nebo jí podobné či ladící barvy. Na večerní oslavu ať si každý oblékne, co je mu pohodlné. Budeme hodně tančit a jíst, tak ať si to spolu užijeme ;)

 

Svatební hostina a večerní oslava

Pozvánky na svatební hostinu a večerní oslavu jste již obdrželi osobně nebo poštou. Zde nám prosím potvrďte vaši účast a varujte nás před případnými dietními omezeními, alergiemi a podobně. Vyberte si tradiční (Svíčková na smetaně) nebo moderní (Králičí roláda s olivovou omáčkou) variantu menu, v případě zájmu ji necháme připravit i pro hosty večerní oslavy. Nebojte se nám poslat seznam svých oblíbených a neoblíbených písniček, ať se na oslavě dobře bavíme - DJ už si je nějak roztřídí, je to profík :) Pro dvanáct aut máme zajištěné parkování před ústavním soudem, ale je potřeba nahlásit je do konce května. Proto prosíme řidiče o vyplnění SPZ jejich vozidel.

 

V průběhu svatebního večírku bude k dispozici knížka, do které bychom si přáli, abyste nám napsali svůj oblíbený recept, vzkaz, přání či radu do života.

 

Formulář

Toto pole nevyplňujte. Slouží jen pro ověření.
K vypočtenému výsledku přičti ještě trojku